Başkan Selvitopu’dan Gaziler Derneği’ne ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 19 Eylül Gaziler Günü ve Haftası kapsamında Türkiye Muharip Gaziler Derneği İzmir Şubesi’ni ziyaret ederek, kahraman gazilerin bu özel günlerini kutladı.

Şube Başkanı Emekli Albay Mehmet Gökmen, yöneticiler ve üyeler tarafından karşılanan Lider Selvitopu, “Sizleri ziyaret etmekten her vakit onur ve gurur duyuyorum. Yalnızca bu özel günlerde değil, her vakit hatırlamamız ve sizlerle yan yana durmamız gerekiyor. Zira bu ülke için seve seve canınızı ortaya koydunuz. Karabağlar Belediyesi’nin kapılara sizlere her vakit açık. Başımızın üzerinde yeriniz var. Hepinize sağlıklı, uzun bir hayat diliyorum. Buraya her geldiğimde sıcak ilginizle karşılaşıyorum. Konukseverliğiniz için de ayrıyeten teşekkür ederim” dedi.

Şube Başkanı Gökmen de, desteklerinden dolayı Lider Selvitopu’na teşekkür ederek, “Her vakit yanımızda oldunuz, gönül kapılarınızı açtınız. Mesai arkadaşlarınızla birlikte size, bu ağır çalışma devrinizde muvaffakiyetler, kolaylıklar diliyorum. Sağolun, varolun” diye konuştu.

Dernek binasını da gezen Lider Selvitopu, gazilerle anı fotoğrafı çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir