Demet Özdemir’den ilk poz

 Yunanistan’ın Mykonos adasında tatil yapan ünlü oyuncu, yeni toplumsal medya uygulaması Threads’te birinci pozunu paylaştı. Özdemir’in kırmızı bikinili karesini takipçileri beğeni yağmuruna tuttu.

Yaz geldi, dönem açıldı. Ünlüler soluğu tatil beldelerinde aldı. İşte objektiflere yansıyanlar…

Konuyu ve bacakları uzatmıyoruz

Tuğba Özerk geçen akşam katıldığı bir lansmanda “Mayo ve bikinilerimle herkese meydan okuyacağım” dedi.

Özerk evvelki gün toplumsal medya hesabından siyah mayosu ile çekilmiş pozlarını paylaşıp altına şu notu yazdı: “Konuyu da bacakları da uzatmıyoruz.”

Köpeklerle tatil

Dolunay Soysert evvelki gün iki köpeği ile Bodrum’da tatil yaparken poz verdi.

Oyuncu, karelerin altına “Siyam üçüzleri olarak geçirdiğimiz bir yaz oldu” açıklamasını yazdı. Soysert’in fotoğrafları birçok yorum ve beğeni aldı.

Konserler öncesi Çeşme’de mola

Şarkıcılık yapmaya başlayan Didem Kınalı, konserleri öncesi Çeşme’de mola verdi. Kınalı’nın denizde ısınmak için dans etmesi ise objektiflere yansıdı.

Didem Kınalı, kısa bir mühlet evvel dansı bırakarak şarkıcılığa geçiş yaptı. Kınalı, çalışmaları öncesi tatile gitti. Ünlü isim, arkadaşı Peker Halil ile Ayvalık, Cunda, Asos, Seferihisar ve Gümüldür’den sonra Çeşme’ye vardı.

Kınalı evvelki gün ise Kali Beach’te görüntülendi. Ünlü isim, önümüzdeki günlerde ağır sahne programlarına başlayacağını bu yüzden birkaç günlüğüne mola vermek istediğini söyledi. İkili, yerde güneşlenip sohbet etti. Kınalı, daha sonra yüzmek istedi. Suyun soğuk olması nedeniyle biraz üşüyen Didem Kınalı, denizin içinde dans şov yaparak ısınmaya çalıştı. (Deniz BOY)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir