Dolarda yükseliş devam eder mi? Dolar borcu olanlar dikkat! Ünlü ekonomist dolar borcu olanları uyardı: ‘Tutabilene aşk olsun’

Yatırımcılar uzman isimlerden gelecek yeni yorumları merak ederken dolar ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Dolar iddiaları ile sık sık gündemde yer alan uzman ekonomist Alaattin Aktaş, doların süratli bir yükseliş yaşayacağını söyledi. Dolarda yaşanacak ani yükselişlerin bir sonu olmayacağını tabir eden uzman isim Aktaş, “Tutabilene aşk olsun” yorumda bulundu.

DOLARIN DÖNÜŞÜ SERT OLACAK

Dolar fiyatlarında görülen hareketlilik sürat kesmeden devam ederken fiyatların da 19’un üzerine çıktığı görülüyor. Fiyatların yıl sonuna kadar artışına devam edeceğini belirten Alaattin Aktaş, yatırımcıların dikkatli olması gerektiğinin altını çizdi.

Dolar hakkında savlı yorumlarda bulunan Aktaş, “Dolar o denli bir yükselişe geçecek ki inanayamayacaksınız, zehirli ok fırlatıldı!” yorumlarında bulundu.

YIL SONUNDA REKOR DÜZEYLERE ÇIKACAK

Elinde dolar bulunan vatandaşların beklemede olması gerektiğini tabir eden uzman isim, şimdiden 19 TL düzeyine ulaşan dolar fiyatlarının yıl sonunda rekor düzeylere çıkacağını belirtti.

Döviz kurlarındaki anlık değişimler yatırımcıların aklını karıştırırken uzman isimlerden gelen iddialar de daha net bir iddia sunuyor.

Piyasa varsayımları ile nokta atışı yapan analistlerin de söyledikleri bir bir çıkıyor. Dolar piyasasının değerli isimleri ortasında yer alan Alaattin Aktaş yatırımcıları ilgilendiren değerli bir ikazda bulundu.

Dolar fiyatlarında görülen artışın gerisi arkası kesilmeyecek diyen Aktaş, yıl sonuna kadar daha yüksek sayıların görülebileceğinin altını çizdi.

YILSONUNDA DAHA ÇOK YÜKSELECEK

Dolar piyasasındaki yatırımcılar dolar fiyatlarının geleceğini öğrenmek için araştırmalarını hızlandırdı. Kar etmek isteyen birçok kişi yeni yatırım araçlarını araştırırken uzman isimlerden gelen yorumlar da merak ediliyor.

Dolar fiyatlarında görülen gidişatın ne olacağı en çok araştırılan hususlar ortasında yer alırken Aktaş, dolar uzmanlarının da tam manasıyla durumu kesinleştiremeyeceğinin altını çizdi.

Bu nedenle yapılan yorumların yalnızca bir öngörü olduğunu belirten Aktaş, dolar fiyatlarının yıl sonuna kadar daha da yükselebileceğini lakin durumun kesin olmadığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir