Narlıdere’nin Kültür Sanat Kursları yazın da devam ediyor


Narlıdere Belediyesi’nin açtığı yaz hobi kurslarına katılan vatandaşlar hobilerini ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, kültür ve sanatın merkezi olan Narlıdere’de açtıkları hobi kurslarına tüm vatandaşları beklediklerini ifade etti. 

Narlıdere Belediyesi’nin her yaştan yurttaşları kültür ve sanat etkinliklerine yönlendirmek amacıyla hayata geçirdiği hobi kursları yazın da devam ediyor. Tiyatro, gitar, keman, piyano, yoga ve pilates, çocuk resim ve dans (çocuk modern dans-yetişkin zumba) branşlarında açılan kurslara vatandaşlar yazın da büyük ilgi gösteriyor. Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde verilen kurslara katılanlar, kültür ve sanat alanında kendini geliştirme fırsatı ve eğlenceli vakit geçirme imkânı yakalıyor. Narlıdere Belediyesi’nin yaz kursları hakkında Narlıdere Belediyesi AKM’den ve 0232 238 30 01 – 1111/1118 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.

VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, sosyal ve ekonomik olarak gelişmiş bir kent inşa etmek için kültür-sanat çalışmalarına da büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Atatürk Kültür Merkezi’mizde açtığımız kurslara yazın da ara vermiyoruz. İlçemizde ikamet eden yurttaşlarımızın kaynaklara ve fırsatlara eşit bir şekilde ulaşması için hayata geçirdiğimiz kültür-sanat kurslarımızda vatandaşlarımız hobilerini ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Kültür ve sanatın merkezi olan Narlıdere’mizde açtığımız hobi kurslarına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir