Son 30 lirasıyla aldığı Kazı-Kazan kuponuna 2 milyon liralık ikramiye çıktı

Tokat’ta yaşayan evli ve 2 çocuk babası Dursun Koçyiğit, dün akşam Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan baht oyunları bayisine giderek, cebinde kalan son 30 lirasıyla ‘Milyonerler Kulübü’ ismi verilen Hafriyat Kazan kuponu satın aldı.

Bayide aldığı kuponu kazımaya başlayan Koçyiğit, 2 milyon liralık ikramiye kazandığını gördü. Bayiye kuponu teyit ettiren Koçyiğit, büyük memnunluk yaşadı.

‘SİGARA ALACAKTIM, HAFRİYAT KAZAN ALDIM’

Çok heyecanlı olduğunu belirten Koçyiğit, “Çarşıya bir iş için geldim. Cebimde 30 lira param vardı. ‘Bir tane 30’luk alayım, bahtımı deneyeyim. Çıkarsa çıkar, çıkmaz ise şansa’ dedim. Bir de baktım 2 milyon lira ikramiye çıktı. Çok heyecanlıyım. Çabucak büfe görevlisinin yanına koştum. Ben de inanamadım, o da makineye okutunca öğrendik. İkramiye ile oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm, otomobilini alırım. Babalık vazifemi yaparım. Ben devamlı oynamıyordum. Ortada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. ‘Nasipse çıkar’ dedim ve oynadım” diye konuştu.

Büfe vazifelisi Yücel Ergin ise, “Arkadaş geldi buradan Hafriyat Kazan aldı. Bir tane verdim, ona da 2 milyon lira çıktı. O da heyecanlandı, biz de heyecanlandık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir