Ümraniye’de feci kaza: Otomobilin çarptığı çocuk yola savruldu

Ümraniye Cemil Meriç Mahallesi Ahmet Cevdet Paşa Caddesi üzerinde 17 Eylül Cumartesi günü, 8 yaşındaki Ali E., karşıya geçmek isterken araba çarptı. Çocuk çarpmanın tesiriyle yola savruldu.

İhbar üzerine sıhhat grupları ve polis olay yerine gelirken, şoför ambulansın gelmesini beklemeden çocuğu hastaneye götürdü. Tedavi altına alınan Ali E.’nin taburcu olduğu öğrenildi. 

OĞLUMUN DURUMU İYİ”

Baba Sinan Eskipınar, “Çocuklar sokakta oynarken kaza olmuş. Komşular ve oğluma çarpan arabanın şoförü çabucak hastaneye kaldırıyorlar. Oğlumun durumu şu an için düzgün, gerekli analizler yapıldı, sinemalar çekildi. Çok şükür hiçbir şeyi yok. Bugün okula başladı. Lakin bu yol yeni tek taraflı oldu. Yokuş aşağı olduğu için de araçlar süratli geliyor. Daha büyük kazalar olabilir. Biz buraya sürat kesici tümsek ve ikaz levhaları konulmasını istiyoruz. Belediyeden isteğimiz budur. Öteki kazalar olmasın” dedi.

Öte yandan kaza etraftaki güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Güvenlik kamerası manzaralarında caddede oynayan çocuğu bir arabanın çarptığı görülüyor. Kazayı gören beşerler yardıma koşuyor.

Polisin kaza ile ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir